Kitap YayınıKitap YayınıKitap Yayını
+90 505 981 22 11
09:00 - 19:00
İstanbul

Yazarları Okurla Buluşturan kitapyayini.com

  • Kitabınıza Uygun Bir Yayınevine Nasıl Ulaşırsınız?
  • Kitabınız İçin En Uygun Yayınevi Nasıl Bulunur?

Bir kitap yazdınız ve artık okurla buluşmaya hazırsınız ancak bu sırada hangi yayınevine, nasıl ulaşılacağını bilmiyorsunuz. İşte, kitapyayini.com tam da bu gereksinimlere çözüm bulmak adına, sizinle birlikte yola çıkmak için kuruldu. kitapyayini.com, alanında deneyimli bir ekiple, birbirinden farklı yayınevi bağlantılarını size ve eserinize uygun şekilde değerlendirerek okura ulaşmanızı sağlıyor.

Yazarların yalnızca yazmaya odaklanabilmeleri, kendilerini bekleyen süreçleri kolaylıkla deneyimli ellere emanet edebilmeleri için hayata geçirilen kitapyayini.com, yazarlara danışmanlık hizmeti de veriyor. Gerek editörlük gerekse baskı süreçlerini içeren mizanpaj, kapak tasarımı ve çeviri gibi konularda kitapeditoru.com.tr deneyimiyle tamamen yazara ve esere özel bir hizmet sunuyor. Burada yazar danışmanlığı hizmetiyle yazarın hangi adımları izlemesi gerektiğini belirleyecek üç farklı hizmet paketi sunuyor. Daha sonraki kitap yayımlama aşamasında ise türüne ve içeriğine göre kitabınıza en uygun yayıneviyle iş birliği kurmanız için sizin yerinize çalışıyor.

Kitapların birleştiren gücünün itkisiyle yola çıkan kitapyayini.com kitabını yayımlatabilmek için yayınevlerinin, oldukça uzun zaman alan geri dönüşlerinde süreyi kısaltarak dosyanızı sizin adınıza tanıtıyor. Bundan sonraki süreçte tamamen yazarın beklenti ve hedeflerine göre bir yol haritası oluşturuluyor.

Yorum Yazın